Sesja rodzinna Wrocław

Sesja rodzinna pełna uśmiechów

Chcielibyście swoją ogromną, rodzinną miłość przelać na odbitki?
Nic trudnego! Bardzo chętnie uchwycę Wasze najpiękniejsze chwile.
Sesje rodzinne, to idealny pomysł na niesamowitą pamiątkę, która zatrzyma ten cudowny czas pełen uśmiechów i miłości ma długie lata.

Rodzinne sesje zdjęciowe pozwolą Wam wyrazić siebie, Waszą osobowość i relacje. Jest to też świetna okazja do wspólnej zabawy. Naturalne, niepozowane kadry są najpiękniejszym wspomnieniem wspólnych chwil, więc nie obawiaj się, że dzieci nie będą chciały pozować.

Chętnie stanę z boku i jako obserwator utrwalę Wasze wspomnienia z tego dnia.

 

Zapraszam!
Stwórzmy razem coś pięknego!

Przygotowanie do sesji partnerskiej bądź narzeczeńskiej

Czas i lokalizacja to dość ważny aspekt, jeśli oczekujecie pięknego światła, najlepszą porą będzie popołudnie, gdy słońce staje się delikatniejsze. Jeśli chodzi o lokalizacje, to warto wybrać miejsce, w którym czujecie się bardzo swobodnie i które ma dla Was jakieś sentymentalne znaczenie.

Jeśli oczekujecie spójnych kolorystycznie zdjęć, to warto ubrać się w kolory, które mocno ze sobą współgrają.
Warto także pamiętać, aby styl każdego członka rodziny był spójny. Połączenie sukienki i np. bluzy sportowej na zdjęciach będzie ze sobą mocno kontrastować. Od pierwszego kontaktu jestem dla Was i chętnie omówię każdy aspekt odnośnie stylizacji i Waszych pomysłów na zdjęcia.
 
Jeśli w sesji będą uczestniczyć dzieci, to warto im powiedzieć, że to będzie dobra zabawa, możecie zabrać ze sobą ważne dla nich zabawki, które posłużą Wam jako rekwizyty.

Umów sesję fotograficzną

Rezerwuj termin

Formularz kontaktowy

Najprostszym sposobem na umówienie sesji fotograficznej jest wypełnienie formularza kontaktowego. To szybki i wygodny sposób na nawiązanie kontaktu.

E-mail

Jeśli wolisz bardziej bezpośrednią komunikację, możesz napisać do mnie na adres e-mail: obiektywnieujete@gmail.com. Odpowiadam na wiadomości w miarę możliwości i jestem gotowa na szybkie odpowiedzi na Twoje pytania.

Chat

Jeśli preferujesz natychmiastową odpowiedź lub potrzebujesz pilnych konsultacji, możesz skorzystać z opcji chatu dostępnego na mojej stronie internetowej. Po prostu kliknij ikonę czatu w prawym dolnym rogu strony, a ja będę gotowa, aby rozmawiać z Tobą na żywo.