OBIEKTYWNIEUJETE.PL

Sesja narzeczeńska Wrocław

Sesja Narzeczeńska pełna uczuć

Wasza miłosna historia, to cudowna opowieść, którą możemy wspólnie uwiecznić na zdjęciach. Każdy dotyk, pocałunek jest jeden, jedyny w swoim rodzaju.

Moim zadaniem jest, aby uwiecznić właśnie te, z tego konkretnego dnia i sprawić, że zostaną z Wami na zawsze. Sesje partnerskie oraz sesje narzeczeńskie wykonywane są w komfortowej i luźnej atmosferze.
Ja ze swojej strony w sesjach partnerskich stawiam na naturalność.
Chcę, aby partnerzy byli w tym dniu dla siebie, a nie dla obiektywu.
Choć pamiętajcie, że oczywiście nie zabraknie ujęć pozowanych! 
 

Zapraszam!
Stwórzmy razem coś pięknego!

Przygotowanie do sesji partnerskiej bądź narzeczeńskiej

Czas i lokalizacja to dość ważny aspekt, jeśli oczekujecie pięknego światła, najlepszą porą będzie popołudnie, gdy słońce staje się delikatniejsze. Jeśli chodzi o lokalizacje, to warto wybrać miejsce, w którym czujecie się bardzo swobodnie i które ma dla Was jakieś sentymentalne znaczenie. Może być to miejsce, w którym się poznaliście, albo odbyła się Wasza pierwsza randka.
 
Jeśli oczekujecie spójnych kolorystycznie zdjęć, to warto ubrać się w kolory, które mocno ze sobą współgrają.
Warto także pamiętać, aby styl ubioru był spójny. Od pierwszego kontaktu jestem dla Was i chętnie omówię każdy aspekt odnośnie stylizacji i Waszych pomysłów na zdjęcia.

Umów sesję fotograficzną

Rezerwuj termin

Formularz kontaktowy

Najprostszym sposobem na umówienie sesji fotograficznej jest wypełnienie formularza kontaktowego. To szybki i wygodny sposób na nawiązanie kontaktu.

E-mail

Jeśli wolisz bardziej bezpośrednią komunikację, możesz napisać do mnie na adres e-mail: obiektywnieujete@gmail.com. Odpowiadam na wiadomości w miarę możliwości i jestem gotowa na szybkie odpowiedzi na Twoje pytania.

Chat

Jeśli preferujesz natychmiastową odpowiedź lub potrzebujesz pilnych konsultacji, możesz skorzystać z opcji chatu dostępnego na mojej stronie internetowej. Po prostu kliknij ikonę czatu w prawym dolnym rogu strony, a ja będę gotowa, aby rozmawiać z Tobą na żywo.